Citronovo-bergamotové peelingové mýdlo


Pokud chcete, aby se naplní energií - citronovo-bergamotové mýdlo- to je přesně to, co potřebujete.

 Рotřebujeme:

mýdlová hmota Crystal (2 kg)

silikonová forma na mýdlo

citronový esenciální olej

esenciální olej z bergamotu

žluté barvivo

zelené barvivo

mák

sušené květy šafránu

alcohol

 

KROK 1

1 kg mydlovou hmoty nakrájíte na malé kocky a dejte do mikrovlnky nebo na sporák do vodní lázně.KROK 2

Jakmile vaše hmota je úplně roztavená, můžete přidat ingredience.  Přidejte malé množství žlutého barviva do mydlovou hmoty. Přidejte pár kapek citronového esenciálního oleje a dvě čajové lžičky máku. Smíchejte barviva, esenciální oleje a mák.
KROK 3

Použijte roztok alkoholu - nastříkněte na bočních stranách a spodní části vaší mýdlové formy. Nalijte hmotu do formy. Nechejte vychladnout.KROK 4

Zatímco první vrstva se ochladí, začnite dělat druhou vrstvu.

Mydlovú hmotu nakrájíte na malé kocky a dejte do mikrovlnky nebo na sporák do vodní lázně.

Zkontrolujte teplotu - to by mělo být asi 60 ° C / 140 ° F. Nalijte roztavenou hmotu do formy k potažení žluté vrstvy na centimetr na výšku. Nechejte vychladnout.


KROK 5

Použijte zbytek hmotу Crystal.  Mydlovú hmotu nakrájíte na malé kocky a dejte do mikrovlnky nebo na sporák do vodní lázně. Přidejte malé množství zeleného barviva a pár kapek esenciálního oleje z bergamotu. Smíchejte.KROK 6

Váše zelená hmota by měla být asi 60 ° C / 140 ° F před odléváním jako poslední vrstva. Po dosažení této teploty se ujistěte, že vaše bílá vrstva ochladíla. Pokropíte hmotu ve formě alkoholovým roztokem a opatrně nalijte zelenou hmotu. Opět pokropíte hmotu  alkoholovým roztokem , k odstranění nežádoucích bublin v horní části vrstvy. Rychle posypejte lístky šafránu.
KROK 7

Jakmile mýdlová hmota se ochladí, odstranite jej z formy a nakrájíte na kusy. Mýdlo je připravené! Doporučujeme ho zabalit.Zdroj - http://www.stephensonpersonalcare.com/blog -  HOw TO MAKE LEMON & BERGAMOT SCRUB SOAP BARS.Related Products

14036
30,00 kč

Related Articles

Neobvyklé mýdlo s hračkou
Vyrábíme dětské mýdlo aby si myli ruce nejen užitečné, ale také zábavné! Mnoho matek si stěžují, že jejich děti nemají rádi mýt ruce. Je to jednoduché: budete muset obrátit nudný postup do hry! ..
3436
Voňavé vanilkovo-marshmallowé tělové máslo
Tento recept je jednoduchý a zábavný! Postupujte podle našich pokynů abych vytvořit své vlastní luxusné tělové máslo. KROK 1Rozehřejte máslo v mikrovlnce na asi 50-60 ° C (130 stupňů Fahrenhei..
1391
Třpytivé motýli
Recept tohoto mýdla je velmi jednoduchý, ale výsledek potěší vás svou elegancí.Рotřebujeme:transparentní mýdlová hmota;glitry;vůně;barvy na vodném základě;silikonové nebo plastové formy – motýli&n..
1802

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
Popular Articles
Fakta a mýty o mydlových hmotach
Je fakt, že mýdlová hmota - je základním materiálem pro výrobu mýdla.Mýdlová hmota  se dělí:podle barvy (bílá a transparentní);podle kompozice (standardní, organické a sls free);podle textury..
3694
Neobvyklé mýdlo s hračkou
Vyrábíme dětské mýdlo aby si myli ruce nejen užitečné, ale také zábavné! Mnoho matek si stěžují, že jejich děti nemají rádi mýt ruce. Je to jednoduché: budete muset obrátit nudný postup do hry! ..
3436
Citronovo-bergamotové peelingové mýdlo
Pokud chcete, aby se naplní energií - citronovo-bergamotové mýdlo- to je přesně to, co potřebujete.  Рotřebujeme: mýdlová hmota Crystal (2 kg) silikonová forma na mýdlo citron..
2527